1

Επιτυχόντες Πανελληνίων Εξετάσεων 2010

  1. ΑΓΑΘΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
  2. ΑΓΑΠΙΔΟΥ ΝΑΝΣΥ: ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ: ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΑΡΗΣ: ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
  5. ΒΥΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  6. ΓΑΡΟΥΦΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  7. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ-ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
  8. ΓΚΙΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ, ΛΗΞΟΥΡΙ
  9. ΔΕΚΛΕΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
  10. ΔΕΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  11. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: ΤΜΗΜΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
  12. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  13. ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
  14. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ:ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ, ΛΗΞΟΥΡΙ
  15. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΕΛΛΥ: ΤΜΗΜΑ Μ.Μ.Ε. ΑΘΗΝΩΝ
  16. ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &Μ.Μ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  17. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ: ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
  18. ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΜΑΙΡΗΛΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
  19. ΚΙΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΤΜΗΜΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  20. ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
  21. ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
  22. ΚΟΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΤΜΗΜΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΡΗΤΗΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  23. ΚΟΚΟΤΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  24. ΚΟΛΟΜΠΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
  25. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  26. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  27. ΛΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  28. ΛΑΜΠΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  29. ΛΕΒΙΔΙΩΤΗΣ ΧΑΡΗΣ: ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  30. ΛΕΠΕΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΩΝ
  31. ΛΙΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  32. ΜΑΝΤΖΙΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ: ΤΜΗΜΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
  33. ΜΙΧΑΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  34. ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  35. ΜΠΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
  36. ΜΠΑΡΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
  37. ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  38. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
  39. ΝΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
  40. ΝΤΡΙΜΕΡΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ: ΤΜΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
  41. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ: ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
  42. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
  43. ΠΑΠΠΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ: ΤΜΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
  44. ΠΑΠΠΑ ΜΠΕΤΥ: ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  45. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  46. ΠΑΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
  47. ΠΙΛΙΑΦΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ: ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  48. ΠΡΙΦΤΗ ΑΟΥΡΕΛΑ: ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
  49. ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
  50. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΟΥΛΑ: ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΣΠΑΡΤΗΣ
  51. ΣΕΦΕΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
  52. ΣΙΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
  53. ΣΠΑΝΟΥ ΜΥΡΤΩ: ΤΜΗΜΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
  54. ΤΟΛΗ ΠΑΤΡΟΥΛΑ: ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
  55. ΤΟΛΙΑ ΝΑΤΑΛΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
  56. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ &ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
  57. ΦΙΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
  58. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
  59. ΧΑΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ0
  60. ΧΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & Μ.Μ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  61. ΧΡΗΣΤΙΔΗ ΟΛΓΑ: ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
  62. ΧΩΡΕΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Επιτυχόντες ΕΠΑΛ 2010

  1. ΚΟΥΚΑΪ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  2. ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΤΜΗΜΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
  3. ΜΕΡΚΑΪ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
  4. ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
  5. ΠΑΛΛΗ ΜΑΙΡΗ: ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
  6. ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ: ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΜΕ ΠΑΤΡΩΝ

2