1

Επιτυχόντες Πανελληνίων Εξετάσεων 2011

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ    Α.Ε.Ν. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΟΛΓΑ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ    ΑΘΗΝΑ
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ    ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ    ΚΟΖΑΝΗ
  4. ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΦΥΣΙΚΟ    ΠΑΤΡΑ
  5. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΩΝ/ΝΑ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ    ΠΑΤΡΑ
  6. ΚΑΝΑΚΑΡΗ  ΚΩΝ/ΝΑ    ΙΣΤΟΡΙΑ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
  7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΣΠΥΡΟΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ    ΠΑΤΡΑ
  8. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ  ΜΑΡΙΑ    ΘΕΟΛΟΓΙΑ    ΑΘΗΝΑ
  9. ΚΑΡΔΑΡΑ  ΟΛΓΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
  10. ΚΑΨΙΜΑΛΗ  ΕΛΕΝΗ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
  11. ΚΛΑΔΟΥΧΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ     ΠΑΤΡΑ
  12. ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗ  ΑΝΝΥ    ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ    ΠΑΤΡΑ
  13. ΚΟΥΚΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ    ΠΑΤΡΑ
  14. ΚΟΨΙΔΑ  ΑΣΠΑΣΙΑ    ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ    ΜΥΤΙΛΗΝΗ
  15. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ    ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
  16. ΚΡΙΤΣΕΛΑΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ    ΚΟΖΑΝΗ
  17. ΚΥΡΙΑΚΟΥ  ΕΥΑΝΘΙΑ    ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ    ΜΥΤΙΛΗΝΗ
  18. ΛΑΛΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ    ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ     ΠΑΤΡΑ
  19. ΛΕΒΙΔΙΩΤΗΣ  ΧΑΡΗΣ    ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
  20. ΛΕΤΣΙΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΙΣΤΟΡΙΑ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ     ΙΩΑΝΝΙΝΑ
  21. ΛΙΑΠΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ    ΠΑΤΡΑ
  22. ΛΙΑΠΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ    ΠΑΤΡΑ
  23. ΜΑΝΘΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ    ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ    ΠΑΤΡΑ
  24. ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
  25. ΜΗΤΡΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ    ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
  26. ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ    ΞΑΝΘΗ
  27. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΠΕΤΡΟΣ    ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ - ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ    ΑΘΗΝΑ
  28. ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ  ΧΡΥΣΑ    ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗ     ΑΘΗΝΑ
  29. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ    ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ    ΚΡΗΤΗ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  30. ΠΑΠΠΑΣ  ΝΤΟΜΙΝΙΚ    ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ    ΑΘΗΝΑΣ
  31. ΠΑΤΙΝΙΩΤΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ    ΑΘΗΝΑ
  32. ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ    ΓΕΩΛΟΓΙΑ    ΠΑΤΡΑ
  33. ΠΥΡΓΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ    ΑΘΗΝΑ
  34. ΡΑΠΤΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ    ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ    ΘΡΑΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  35. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ    ΚΑΣΤΟΡΙΑ
  36. ΡΟΜΠΟΡΑΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ    ΛΑΜΙΑ
  37. ΣΚΑΝΔΑΛΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ     ΛΑΡΙΣΑ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
  38. ΣΠΗΛΙΩΤΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ     ΑΘΗΝΑ
  39. ΤΡΟΥΠΙΩΤΗ  ΕΛΕΝΗ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ    ΚΡΗΤΗ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  40. ΤΣΙΤΣΟΛΗ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ    ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ    ΠΑΤΡΑ
  41. ΦΟΡΤΗ  ΝΑΝΣΥ    ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ - ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ    ΑΘΗΝΑ

Επιτυχόντες ΕΠΑΛ 2011

  1. ΚΑΨΟΥΡΟΣ  ΕΡΜΗΣ    ΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  2. ΚΡΙΤΣΕΛΑΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ    ΛΑΡΙΣΑ
  3. ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗ  ΕΛΕΝΗ    ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ    ΚΑΛΑΜΑΤΑ

2