1

Επιτυχόντες Πανελληνίων Εξετάσεων 2012

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑ
  2. ΔΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑ
  3. ΣΚΟΥΦΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑ
  4. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
  5. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
  6. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΓΙΩΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
  7. ΛΑΖΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑ
  8. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ. ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑ
  9. ΣΙΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑ
  10. ΜΠΟΙΛΕ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
  11. ΚΑΖΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
  12. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
  13. ΓΟΥΡΟΥΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
  14. ΚΟΒΕΣΝΙΚΟΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ    ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
  15. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ    ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
  16. ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΠΑΤΡΑ (ΑΙΓΙΟ)
  17. ΨΑΡΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΕΔΕΣΣΑ
  18. ΠΑΛΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
  19. ΜΟΥΣΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗ
  20. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
  21. ΣΚΥΛΛΑΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡIΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΗ
  22. ΡΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
  23. ΦΥΤΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑ
  24. ΖΩΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ
  25. ΣΙΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & Μ.Μ.Ε. ΠΑΤΡΑ (ΠΥΡΓΟΣ)
  26. ΦΥΤΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΟΛ. ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝ. ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
  27. ΓΚΑΜΠΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
  28. ΚΑΤΩΜΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΛΑΡΙΣΑ
  29. ΒΑΒΑΡΕΤΟΥ ΜΙΡΕΝΑ ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΡΤΑ
  30. ΨΩΜΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑ
  31. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
  32. ΜΑΡΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
  33. ΖΑΓΑΣ ΘΑΝΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
  34. ΜΟΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΤΟΠΙΟΥ ΔΡΑΜΑ
  35. ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΚΟΖΑΝΗ
  36. ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (8η στην Ελλάδα) ΙΩΑΝΝΙΝΑ
  37. ΓΚΙΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
  38. ΝΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (3η στην Ελλάδα) ΑΘΗΝΑ
  39. ΡΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (1ος στην Ελλάδα) ΠΑΤΡΑ
  40. ΛΕΠΕΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
  41. ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  42. ΣΚΑΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
  43. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  44. ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
  45. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (8ος στην Ελλάδα) ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  46. ΓΙΑΝΝΑΚΑΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
  47. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
  48. ΓΚΡΕΜΠΙ ΜΑΡΙΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑ
  49. ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  50. ΠΕΤΟΥΜΕΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΑΡΤΑ
  51. ΧΩΡΕΜΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
  52. ΚΡΙΤΣΕΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΛΑΡΙΣΑ

2